0 800 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
4 стильних варіанти
Обираємо сукню для пікнику!
Найближчим часом на нас чекає безліч теплих сонячних днів, а значить треба підготуватися до пікніків та різних активностей на свіжому повітрі. Стилісти O'STIN підготували сукні з легких тканин на будь-який смак, вам залишилося тільки вибрати свій ідеальний варіант!
Легкий об'ємний низ у літніх суконь - не тільки данина моді 2021 року. Моделі з таким кроєм рідко покидають жіночий гардероб: вони дозволяють виглядати романтично і елегантно, при цьому не сковують рухів. У цьому сезоні світові дизайнери рекомендують звернути особливу увагу на сукні A-силуету з об'ємними рукавами- «ліхтариками».
Сукня з широкою спідницею
Сукні-сарафани не сходили з модних подіумів починаючи з зими - їх пропонували носити з футболками, сорочками і водолазками. Нарешті настало літо, і можна підставити відкрите тіло променям сонця. Найсміливішим варто скористатися топовим трендом і вибирати моделі з тонкими лямки..
Сукні-сарафани!

Міні шлють привіт з нульових! Дизайнери масово вкорочують спідниці, додають рюші і волани і не обмежують модниць у виборі забарвлення таких суконь. З приходом тепла короткі сукні особливо актуальні - вони підійдуть і для пляжу, і для пікніків, і для гучних вечірок під відкритим небом.
Короткі сукні
Незважаючи на те, що квітковий і гороховий принти в цьому році поза конкуренцією, з настанням літа смужка знову відвойовує своє місце на подіумах і в гардеробах. У моді всілякі варіації класичного принта: горизонтальні та вертикальні смуги різної ширини та відтінків!
Сукні в смужку