0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
В період з 20 серпня 2019 року по 02 вересня 2019 року включно у всіх магазинах «O'STIN»

ТОВ «ОСТІН» діє акція «Знижка 50% на кожну другу блузку дорослого асортименту в магазинах «O'STIN»» (далі – «Акція»).

В рамках Акції при одночасному придбанні (один фіскальний чек) будь-яких 2-х і більше одиниць товару з переліку у Додатку 1 (далі - «Акційний товар») покупцю надається можливість отримати на Акційний товар в такій покупці знижку, сумарний розмір якої визначається як 50% від вартості кожної 2-гої одиниці Акційного товару з найменшою ціною (далі - «Акційна знижка») у чеку.

У випадку коли у покупці (один фіскальний чек) присутні Акційні товари з однаковими цінами і така ціна є найменшою у чеку, то згідно з умовами Акції знижка надається в розмірі 50% від вартості однієї з таких одиниць і розподіляється автоматично між усіма Акційними товарами у чеку.

ВАЖЛИВО! Покупцю надається право на власний розсуд формувати товари у покупки (фіскальні чеки) з метою отримання бажаної знижки згідно з умовами Акції.

Після надання знижки по Акції дозволяється використання бонусів за бажанням клієнта.

Умови Акції не розповсюджуються на покупки (чеки) в яких на Акційні товари надаються інші, ніж вказані у ціннику (сезонні знижки), знижки по Акціям, які діють у зазначений період у всіх магазинах «O'STIN». Покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь.

Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не приймають і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару у відповідності з умовами Акції.

Акційна знижка сумується з сезонними знижками за правилом складного відсотка: спочатку надається сезонна знижка, потім до результату надається знижка по Акції.

При поверненні товару зі знижкою по Акції покупцю повертається сума, що фактично була сплачена грошовими коштами за цей товар та підтверджена фіскальним чеком.

Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про клубну програму лояльності «O'STIN», які встановлені для магазинів «O'STIN».


Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про Клубну програму лояльності «O'STIN».
Перелік Акційних товарів та більш детальні умови Акції дивіться у куточку покупця.