0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
В період з 09 серпня 2019 року по 26 серпня 2019 року включно в магазинах «O'STIN» та магазинах «O'STIN ДИСКОНТ» ТОВ «ОСТІН», в яких представлені товари дитячого асортименту, діє акція «П'ять товарів за ціною трьох на шкільний асортимент» (далі – «Акція»).

В рамках Акції при одночасному придбанні (один фіскальний чек) п'яти одиниць товарів з переліку товарів, що наведені у Додатку 1 (далі – «Акційний товар»), покупцю надається можливість отримати знижку у розмірі найменших по вартості двох з п'яти одиниць Акційного товару.
При одночасному придбанні (один фіскальний чек) від п'яти до дев'яти одиниць акційного товару знижка надається в розмірі двох найменших по вартості одиниць Акційних товарів.
При одночасному придбанні (один фіскальний чек) від десяти до чотирнадцяти акційних товарів знижка надається у розмірі чотирьох найменших по вартості акційних товарів, і так далі знижка збільшується на вартість ще двох акційних товарів, з найменшою вартістю, на кожні п'ять наступних акційних товарів у чеку.
При одночасному придбанні (один фіскальний чек) п'яти акційних товарів з однаковою вартістю, знижка надається у розмірі вартості двох акційних товарів.
Знижка по Акції автоматично і рівномірно розподіляється на всі одиниці Акційного товару у чеку при будь-яких комбінаціях.

УВАГА!
Покупцю надається право самостійно формувати Акційні товари «по п'ять» для отримання максимальної вигоди.


Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару згідно з умовами Акції.
При поверненні товару, який було придбано з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.
У випадку повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошима та підтверджена розрахунковим документом.

Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (/при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».
Перелік Акційних товарів та більш детальні умови Акції дивіться у куточку покупця.


УВАГА! Покупцю надається право самостійно формувати Акційні товари «по три» для отримання максимальної вигоди.
  • Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару згідно з умовами Акції.
  • При поверненні товару, який було придбано з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.
  • У випадку повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошима та підтверджена розрахунковим документом.
  • Умови даної Акції не розповсюджуються на покупки (чеки), в яких на товари надаються інші, ніж вказані у цінниках, знижки по Акціям, що діють у даний період в магазинах «O'STIN». Покупець має право самостійно обирати в якій акції взяти участь для отримання максимальної вигоди.
Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (/при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».
Перелік Акційних товарів та більш детальні умови Акції дивіться у куточку покупця.