0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
В період з 23 липня 2019 року по 06 серпня 2019 року включно в усіх магазинах «O'STIN» ТОВ «ОСТІН», діє акція «Три товари за ціною двох» (далі – «Акція»).

В рамках Акції при одночасному придбанні (один фіскальний чек) трьох і більше одиниць товарів з переліку товарів, що наведені у Додатку 1 (далі – «Акційний товар»), покупцю надається можливість отримати знижку у розмірі вартості кожної третьої одиниці Акційного товару з найменшою поточною ціною у чеку.

Знижка по Акції надається в розмірі вартості кожної третьої одиниці Акційного товару з найменшою поточною ціною, розподіляється автоматично на всі одиниці Акційного товару у чеку та сумується з поточними (сезонними) знижками, що вже діють на Акційні товари, за правилом складного відсотка: послідовно надається спочатку поточна (сезонна) знижка, а потім знижка по Акції.

Під поняттям поточна ціна слід розуміти ціну до сплати, що вказана в ціннику товару (тобто ціну товару, яка вказана в ціннику та враховує знижку, яка вказана в ціннику).

Під поняттям поточна знижка (або сезонна знижка) слід розуміти знижку, що вказана у ціннику товару.
УВАГА! Покупцю надається право самостійно формувати Акційні товари «по три» для отримання максимальної вигоди.
  • Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару згідно з умовами Акції.
  • При поверненні товару, який було придбано з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.
  • У випадку повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошима та підтверджена розрахунковим документом.
  • Умови даної Акції не розповсюджуються на покупки (чеки), в яких на товари надаються інші, ніж вказані у цінниках, знижки по Акціям, що діють у даний період в магазинах «O'STIN». Покупець має право самостійно обирати в якій акції взяти участь для отримання максимальної вигоди.
Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (/при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) – згідно з загальними умовами Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».
Перелік Акційних товарів та більш детальні умови Акції дивіться у куточку покупця.