0 800 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Топ від O'STIN
ГОЛОВНі пуховики ЦІЄЇ зими
outerwear
Щороку O'STIN поповнює колекцію пуховиків з особливою увагою, адже взимку ці теплі та легкі речі – не просто необхідний, а ще й актуальний елемент гардеробу. Деякий час тому всі дизайнери світу нарешті усвідомили, що пуховик, крім того, що відповідає трендам на екологічність та максимальний комфорт, може бути дуже гарним. Хтось взагалі почав створювати сукні-пуховики як самостійний айтем. Стилісти O'STIN відстежують усі тренди і, за традицією, розповідають вам, що буде особливо актуально цієї зими.
Корисно знати
Щоб вибрати модель, яка вам ідеально підійде, варто враховувати кілька факторів: зовнішній вигляд, зручність, покриття і наповнювач.
1
Щоб вибрати модель, яка вам ідеально підійде, варто враховувати кілька факторів: зовнішній вигляд, зручність, покриття і наповнювач..
2
Наскільки зручною є та чи інша модель, ви зможете зрозуміти при примірці. Для цього відразу надягніть теплі речі, які плануєте носити під пуховик, - светр або жакет. Нічого не повинно тягнути чи стискувати ваших рухів.
3
В ідеалі покриття пуховика повинне захищати вас від води та вітру, а також підтримувати форму самого виробу. В O'STIN, наприклад, використовується TPU. Це покриття з термопластичного поліуретану, яке майже не схильне до впливу зміни температури, і навіть при мінусових температурах тканина зберігатиме пластичність. Крім того, вона легка і стійка до стирання, а значить пуховик зможе прослужити вам кілька холодних сезонів.
4
Наповнювач має бути легким та пишним. Як відомо, гріє нас не він сам, а повітря, яке зберігається під одягом та у шарах виробу. Чим легше і пишніший наповнювач, тим більше теплого повітря він зберігає. В O'STIN використовуються два утеплювачі нового покоління F20 та EYY. Перший відрізняється дивовижною легкістю та суперпоказниками: він на 8-15% тепліший за стандартний утеплювач. Другий захищає від холоду так само добре, як натуральний пух, але при цьому гіпоалергенний, не має запаху і чудово дихає!
Пам'ятайте
Вибираючи пуховик та звертаючи увагу на температурні рекомендації, пам'ятайте, що у кожної людини відчуття тепла та холоду суб'єктивне та залежить від індивідуальних особливостей організму. Завжди враховуйте свою активність та кількість шарів одягу, який ви плануєте носити з пуховиком
ДЛЯ ЖІНОК
КОРОТКІ
ЯСКРАВІ
КЛАСИЧНІ
ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ
Довга утеплена куртка
Куртка з контрастними деталями
Довга утеплена куртка