НОВИНИ

BLACK FRIDAY

1.                  Рекламна акція «Знижки до 50% на вибірковий асортимент товарів та додаткова знижка 20% на весь асортимент» (надалі – Акція) проходить в період з «23» листопада 2021 року по «28» листопада 2021 року включно в магазинах «O'STIN»  та магазинах «O'STIN ДИСКОНТ»  ТОВ «ОСТІН» (надалі - Товариство).
1.1.     В рамках Акції вводяться знижки до 50% (розмір знижки вказується у цінниках на товари) на товари, перелік яких наведений у Додатку 1 (надалі – «Акційні товари») та надається додаткова знижка 20% на весь асортимент, який представлений в магазинах «O'STIN» та магазинах «O'STIN ДИСКОНТ».
1.2.     Додаткова знижка 20% не поширюється на подарункові картки.
1.3.     Кількість товарів обмежена.
1.4.     Акційні знижки підсумовуються за правилом складного відсотка: спочатку надається знижка,  розмір знижки вказується у цінниках на товари, потім до результату додається додаткова знижка 20%.
1.5.     Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.
1.6.     Акційні знижки не підсумовуються зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O'STIN» та магазині(ах) «O'STIN ДИСКОНТ» (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).
1.7.     Умови даної Акції не поширюються на покупки (чеки), в яких на Акційні товари надаються інші, ніж зазначені в цінниках, знижки по акціях, що діють в даний період в магазинах «O'STIN» та магазинах «O'STIN ДИСКОНТ». Покупець має право самостійно вибирати в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди.
1.8.     Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть.
1.9.     Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції та при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції, - відповідно до загальних умов Положення про Клубну Програму лояльності «O'STIN».
1.10.   У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами і підтверджена розрахунковим документом.