НОВИНИ

50% на другий джемпер, светр, толстовку

1.     Рекламна акція «Знижка 50% на кожен другий товар вибіркового асортименту» (надалі – Акція)1проходить в період з «01» січня 2022 року по «10» січня 2022 року включно в магазинах «O'STIN» ТОВ «ОСТІН» (надалі - Товариство).
1.1. В рамках Акції при одночасному придбанні (один фіскальний чек) будь-яких двох і більше одиниць товарів з переліку товарів в Додатку 1 (далі - «Акційний товар») покупцеві надається можливість отримати на Акційний товар в такій покупці знижку, сумарний розмір якої визначається як 50% від поточної вартості кожної другої одиниці Акційного товару з найменшою поточною ціною (далі - «Акційна знижка») в чеку.
1.2. Під поняттям поточна ціна, слід розуміти ціну, зазначену в ціннику товару з урахуванням всіх зазначених в ціннику знижок, в т. ч. сезонних.
1.3. У випадку, коли в чеку присутні Акційні товари з однаковими цінами і така ціна є найменшою, Акційна знижка надається в розмірі 50% вартості однієї з 2-х таких одиниць і розподіляється автоматично між усіма Акційними товарами в чеку.
1.4. Покупцеві надається право на власний розсуд формувати товари в покупки (фіскальні чеки) з метою отримання бажаної знижки згідно з умовами Акції.
1.5. Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.
1.6. Умови цієї Акції не поширюються на покупки (чеки), в яких на товари надаються інші, ніж зазначені в цінниках, знижки по акціях, що діють в період дії Акції в магазинах «O'STIN». Покупець має право самостійно вибирати, в якій акції брати участь для отримання максимальної вигоди.
1.7. Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.
1.8. Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції та при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції, - відповідно до загальних умов Положення про Клубну Програму лояльності «O'STIN».
1.9. При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.
1.10.        У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами і підтверджена розрахунковим документом.