НОВИНИ

-14% знижки до Дня всіх закоханих

1. Рекламна акція «Знижка 14% при покупці від 2-х товарів» (надалі – Акція)1проходить в період з «12» лютого 2022 року по «14» лютого 2022 року включно в магазинах «O'STIN» ТОВ «ОСТІН» (надалі – Товариство).
1.1. В рамках Акції при одночасному придбанні (один чек) двох або більше одиниць товарів покупцю надається можливість отримати знижку 14% (далі - «Акційна знижка») на кожну одиницю товару в такій покупці (один чек). Акційна знижка не поширюється на товари із категорії «Аксесуари».
1.2. Акційна знижка не підсумовується зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O'STIN» (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).
1.3. Акційна знижка підсумовується з сезонними знижками (сезонна знижка вказана в ціннику товару) за правилом складного відсотка: спочатку надається сезонна знижка, потім до результату надається знижка по Акції.
1.4. Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.
1.5. Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.
1.6. Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні акційних товарів по Акції та при поверненні акційних товарів, придбаних в період Акції, - відповідно до загальних умов Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».
1.7. При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.
1.8. У разі повернення товару повертається сума, фактично сплачена за товар грошима і підтверджена розрахунковим документом.