НОВИНИ

Свята наближаються!

1.  Рекламна акція «300 святкових бонусів на покупки!» (надалі – Акція)1 проводиться в період з «16» грудня 2021 року по «19» грудня 2021 року включно в магазинах «O'STIN» ТОВ «ОСТІН» (надалі – Товариство).
1.1.  В рамках Акції власникам Клубних карток «O’STIN» (далі – Власник КК), які отримали смс/ viber повідомлення з інформацією по Акції «300 святкових бонусів на покупки!» (далі – Акція), нараховуються по 300 акційних бонусів (далі – Акційні бонуси). Акційні бонуси нараховуються 16.12.2021 і діють з моменту нарахування по 19.12.2021 включно, потім анулюються 20.12.2021.
1.2.  Акція буде проведена для учасників, що відповідають всім критеріям:
•    покупці, які зробили покупку за останні 12 місяців, як клієнти клубної програми лояльності «O’STIN» (авторизований клієнт);
      • контактні дані в анкеті (мобільний телефон) були вказані коректно (номер дійсний і обслуговується);
     •      має унікальний ідентифікатор мобільний телефон (зареєстрований тільки 1 раз в клубній програмі лояльності «O’STIN»);
     •  власники клубних карт «O'STIN», які при заповнені анкети дали згоду на отримання інформації від ТОВ «ОСТІН».
1.3.  Правила використання Акційних бонусів згідно з умовами Акції та загальними умовами Клубної Програми лояльності «O’STIN», зокрема 1 бонус=1 грн.. Бонусами можна сплатити до 30% поточної вартості товару, крім випадків, встановлених Положенням про Клубну Програму лояльності «O’STIN».
1.4.  Знижка по Акції не сумується зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O'STIN» (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).
1.5.  При поверненні товару зі знижкою по Акції покупцю повертається сума, фактично сплачена за товар грошима і підтверджена розрахунковим документом.