НОВИНИ

Розпочинаємо BLACK FRIDAY

1.                 Рекламна акція «Знижки до 50% на вибірковий асортимент товарів та додаткова знижка 20% на весь асортимент» (надалі – Акція) проходить в період з «19» листопада 2021 року по «22» листопада 2021 року включно в магазинах «O'STIN»   ТОВ «ОСТІН» (надалі - Товариство).
1.1.  Для участі в Акції покупець має бути учасником Клубної Програми лояльності «O’STIN» (авторизований клієнт).
ВАЖЛИВО! Обов’язковою умовою для участі в Акції є надання (пред’явлення) покупцем касиру під час розрахунку за покупку Клубної картки або проходження авторизації (ідентифікація Клубної картки за номером мобільного телефону її власника).
1.2.     В рамках Акції вводяться знижки до 50% (розмір знижки вказується у цінниках на товари) на товари, перелік яких наведений у Додатку 1 (надалі – «Акційні товари») та надається додаткова знижка 20% на весь асортимент, який представлений в магазинах «O'STIN».
1.3.     Додаткова знижка 20% не поширюється на подарункові картки.
1.4.     Кількість товарів обмежена.
1.5.     Акційні знижки підсумовуються за правилом складного відсотка: спочатку надається знижка,  розмір знижки вказується у цінниках на товари, потім до результату додається додаткова знижка 20%.
1.6.     Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.
1.7.     Акційні знижки не підсумовуються зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O'STIN» (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).
1.8.     Умови даної Акції не поширюються на покупки (чеки), в яких на Акційні товари надаються інші, ніж зазначені в цінниках, знижки по акціях, що діють в даний період в магазинах «O'STIN». Покупець має право самостійно вибирати в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди.
1.9.     Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть.
1.10.   Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції та при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції, - відповідно до загальних умов Положення про Клубну Програму лояльності «O'STIN».
1.11.   У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами і підтверджена розрахунковим документом.