0 800 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Небо, зелень то осіннє листя
Осенний трикотаж
Інститут кольору Pantone щороку відстежує кольорові тренди, якими користуються дизайнери усього світу. У 2019 завдяки їм ми всі одягалися в кораловий, в 2020-м вибирали класичний синій, а тепер робимо ставку на сірий і жовтий кольори. Але крім основних кольорів року регулярно анонсуються і інші провідні відтінки сезону. O'STIN розповість, на які з них варто звернути пильну увагу прямо зараз!
Вдягаймося
за вересневим
пантоном
На зміну класичному синьому прийшов ніжний небесно-блакитний відтінок. Як відгомін теплого літа, він залишиться з нами на всю осінь. І модникам це на руку: такий відтінок чудово поєднується практично з усіма базовими кольорами.
PANTONE 14-4318 TCX Sky Blue
небесно-голубий
Трендом літа і весни 2021 року було вся палітра зеленого кольору. Яскраві, кричущі, помітні відтінки з приходом осені трохи згасли. Робимо ставку на ніжні приглушені тони, такі як «зелений мул».
PANTONE 14-5706 TPX Silt Green
зелёный ил
У 2021 року важко уявити людину, яка не розбавила свій гардероб бежевими і карамелевими відтінками. Осінь додає в цю палітру колір осіннього листя. Цей затишний колір досить універсальний, однак найбільш виграшно він виглядатиме в поєднанні з бежевим, оранжевим, бірюзово-зеленим і найголовнішим кольором року - сірим.
PANTONE 17-1347 TPX Autumn Leaf