0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Леопардовий принт

Довгий час леопардовий принт і всі його варіації вважалися вульгарними, але в останні пару років він повернувся в модні колекції, і вже не у вигляді акценту в аксесуарах, а в різних його варіаціях, і навіть в цілому образі. Такі радикальні комбінації показали в осінньо-зимових колекціях, наприклад, Versace і Cavalli.
АЕРОБІКА

Говорячи про 80-і, неможливо не згадати про аеробіку, це захоплення спочатку накрило Америку, а потім і весь світ. Відлуння тієї лихоманки ми бачимо в сучасних моделях у вигляді яскравих кольорів або сполучень, об'ємних речей та колорблоків.
МІНІСПІДНИЦІ

Екстремально коротка довжина - ще одна відповідь молоді 80-х консервативному суспільству і спроба показати свій бунтарський характер, занадто довго ховається під нудною одноманітною одягом. Мініюбкі в складку або шкіряні варіанти в стилі глем-рок ... Така довжина вдало уживалася з будь-якими стильовими напрямками. Якщо згадати головну ікону стилю того часу - Мадонну - її образи будуть чудовою ілюстрацією до камбек вареної джинси і шкільних спідниць.
колекція осінь-зима 2020
O'STIN, натхненний
моделямі 80-их
Спортивна парка колорблок 1499 грн
Джемпер з кольоровими блоками 699 грн.
Прямі варені джинси 1199 грн
Фіолетові штани 599 грн
Футболка з леопрінтом 249 грн
Толстовка 699 грн
Брюки з лампасами – 799 ГРН