0 800 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Проводиться рекламна акція «Три товари за ціною двох на всі товари зі знижками» (надалі – Акція)1 в період з «23» липня 2021 року по «02» серпня 2021 року включно в магазинах «O'STIN» та магазинах «O'STIN ДИСКОНТ» ТОВ «ОСТІН» (надалі – Товариство).

1.1. В рамках Акції при одночасному придбанні (один фіскальний чек) трьох і більше одиниць товарів зі знижками (далі - «Акційні товари»), покупцеві надається можливість отримати знижку в розмірі вартості кожної третьої одиниці Акційного товару з найменшою поточною ціною.

1.2. Знижка по Акції надається в розмірі вартості кожної третьої одиниці Акційного товару з найменшою поточною ціною, розподіляється автоматично на всі одиниці Акційного товару в чеку, і підсумовується з сезонними знижками, які вже діють на Акційні товари за правилом складного відсотка: послідовно надається спочатку поточна (сезонна) знижка, а потім – знижка по Акції. При купівлі 4-х та більше Акційних товарів (одним чеком) - товари в чеку сортуються за зменшенням ціни та розподіляються на трійки (по три Акційні товари). Далі знижка надається на кожен 3-й, 6-й і т.д. товари найменшої вартості. Знижка розраховується як сума вартостей кожного 3-го товару зі списку Акційних товарів у чеку, відсортованих у порядку зменшення їх вартостей. Сума знижки розподіляється пропорційно між Акційними товарами у чеку.

1.3. Під поняттям поточна ціна слід розуміти ціну до оплати зазначеної ціни в ціннику на товар (тобто ціну товару, яка вказана в ціннику і враховує знижку, яка вказана в ціннику).

Під поняттям поточна знижка (або сезонна знижка) слід розуміти знижку, зазначену в ціннику на товар.

1.4. Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.

1.5. Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.

1.6. Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні акційних товарів по акції та при поверненні акційних товарів, придбаних в період Акції, - відповідно до загальних умов Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».

1.7. При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.

1.8. У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошима і підтверджена розрахунковим документом.

1.9. Умови цієї Акції не поширюються на покупки (чеки), в яких на товари надаються інші, ніж зазначені в цінниках, знижки по акціях, що діють в період дії Акції в магазинах «O'STIN» та магазинах «O'STIN ДИСКОНТ». Покупець має право самостійно вибирати, в якій акції брати участь для отримання максимальної вигоди.

1.10. Правила визначення кожної третьої одиниці Акційного товару з метою визначення загального розміру Акційної знижки - згідно з Прикладом 1 та Прикладом 2 нижче.