0 800 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Акція «Знижка 25% на вибірковий асортимент товарів» (надалі – Акція)1 в період з «17» серпня 2021 року по «30» серпня 2021 року включно в магазинах «O'STIN» ТОВ «ОСТІН» (надалі – Товариство).

1.1. В рамках Акції при придбанні товарів з переліку товарів у Додатку 1 (далі - «Акційні товари»), покупцеві надається можливість отримати знижку в розмірі 25%. Кількість Акційних товарів обмежена.

1.2. Акційна знижка сумується з сезонними знижками (сезонна знижка вказана в ціннику товару) за правилом складного відсотка: спочатку надається сезонна знижка, потім до результату надається знижка по Акції.

1.3. Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.

1.4. Умови цієї Акції не поширюються на покупки (чеки), в яких на товари надаються інші, ніж зазначені в цінниках, знижки по акціях, що діють в період дії Акції в магазинах «O'STIN». Покупець має право самостійно вибирати, в якій акції брати участь для отримання максимальної вигоди.

1.5. Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні акційних товарів по акції (при поверненні акційних товарів, придбаних в період Акції) - відповідно до загальних умов Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».

1.6. При поверненні Акційного товару, який був придбаний за акційними цінами в період дії Акції, покупцеві повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами за цей товар і підтверджена розрахунковим документом.

1Акція (Знижки) не діє в магазинах «O'STIN», приймання споживачів в яких заборонено у зв'язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень.