0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України

1. В період з «09» жовтня 2020 року по «14» жовтня 2020 року включно в магазинах «O'STIN»1 ТОВ «ОСТІН» (надалі – Товариство) діє рекламна акція «Знижка 20% при покупці від 2-х товарів» (надалі – Акція)

1.1. В рамках Акції при одночасному придбанні (один чек) двох або більше одиниць товарів покупцю надається можливість отримати знижку 20% (далі - «Акційна знижка») на кожну одиницю товару в такій покупці (один чек). Акційна знижка не поширюється на товари із категорії «Аксесуари».

1.2. Акційна знижка не підсумовується зі знижками (крім сезонних) по будь-яким іншим акціям, що діють у даний період в магазині(ах) «O'STIN»1 (покупець має право самостійно обирати, в якій Акції взяти участь для отримання максимальної вигоди).

1.3. Акційна знижка підсумовується з сезонними знижками (сезонна знижка вказана в ціннику товару) за правилом складного відсотка: спочатку надається сезонна знижка, потім до результату надається знижка по Акції. Після надання Акційної знижки за бажанням покупця дозволяється використання бонусів.

1.4. Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.

1.5. Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні акційних товарів по Акції (при поверненні акційних товарів, придбаних в період Акції) - відповідно до загальних умов Положення про клубну програму лояльності «O'STIN».

1.6. При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.

1.7. У разі повернення товару повертається сума, фактично сплачена за товар грошима і підтверджена розрахунковим документом.1 Маються на увазі магазини «O`STIN», які відкриті для споживачів внаслідок скасування заборони їх роботи у зв'язку із запровадженням в Україні карантину, спрямованого на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.