0 (800) 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
Акця «Знижка 50% на кожен другий джемпер та светр у чеку!» (надалі – Акція) проводиться в період з «22» жовтня 2020 року по «26» жовтня 2020 року включно в магазинах «O'STIN ДИСКОНТ»1 ТОВ «ОСТІН» (надалі - Товариство).

1.1. В рамках Акції при одночасному придбанні (один фіскальний чек) будь-яких двох і більше одиниць товарів з категорії «Джемпер» та «Светр» (далі - «Акційний товар») покупцеві надається можливість отримати на Акційний товар в такій покупці знижку, сумарний розмір якої визначається як 50% від поточної вартості кожної другої одиниці Акційного товару з найменшою поточною ціною (далі - «Акційна знижка») в чеку.

1.2. Під поняттям поточна ціна, слід розуміти ціну, зазначену в ціннику товару з урахуванням всіх зазначених в ціннику знижок, в т. ч. сезонних.

1.3. У випадку, коли в чеку присутні Акційні товари з однаковими цінами і така ціна є найменшою, Акційна знижка надається в розмірі 50% вартості однієї з 2-х таких одиниць і розподіляється автоматично між усіма Акційними товарами в чеку.

1.4. Покупцеві надається право на власний розсуд формувати товари в покупки (фіскальні чеки) з метою отримання бажаної знижки згідно з умовами Акції.

1.5. Бонусна знижка по Клубній картці не сумується зі знижкою по Акції.

1.6. Умови даної Акції поширюються на покупки (чеки), в яких на Акційні товари надаються інші, ніж зазначені в цінниках, знижки по акціях, що діють в даний період в магазинах «O'STIN ДИСКОНТ»1.

1.7. Подарункові картки «O'STIN» участі в Акції не беруть і не можуть бути умовною «розрахунковою одиницею» товару відповідно до умов Акції.

1.8. Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні Акційних товарів по Акції (при поверненні Акційних товарів, придбаних в період Акції) - відповідно до загальних умов Положення про Клубну Програму лояльності «O'STIN».

1.9. При поверненні товару, який був придбаний з Акційною знижкою в період дії Акції та одночасному (один фіскальний чек) придбанні нового, аналогічна Акційна знижка не надається.

1.10. У разі повернення товару в період проведення Акції, повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами і підтверджена розрахунковим документом.