0 800 500 987
Україна
безкоштовно з усіх телефонів України
1. Провести рекламну акцію «Cезонні знижки до 50%»1 (надалі – Акція) в період з «01» червня 2021 року по «05» липня 2021 року включно в магазинах «O'STIN» ТОВ «ОСТІН» (надалі – Товариство), в яких представлені товари дитячого асортименту.

1.1. В рамках Акції вводяться сезонні знижки до 50% на товари дитячого асортименту, перелік яких наведений у Додатку 1 (надалі – «Акційні товари»).

Кількість Акційних товарів обмежена.

Під поняттям сезонна знижка слід розуміти знижку, що вказана у ціннику товару.

1.2. В період проведення Акції створюється приваблива торгова пропозиція шляхом зниження ціни на частину асортименту товарів ТМ «O'STIN», який представлений в магазинах «O'STIN».

1.3. В період проведення Акції в магазини розсилаються інструкції з розміщення товару, POS в торговому залі і оформлення вітрин.

1.4. При поверненні Акційного товару протягом строку дії Акції, покупцеві повертається сума, фактично сплачена грошовими коштами за цей товар.

1.5. Після закінчення строку дії Акції, повернення товару відбувається на загальних умовах.

1.6 Умови використання Клубної картки «O'STIN» при придбанні товарів по Акції (при поверненні товарів, придбаних в період проведення Акції) - відповідно до загальних умов Положення про Клубну програму лояльності «O'STIN».

2. Провести внутрішні заходи:

2.1. Персонал магазину (продавці-консультанти, касири) повинен інформувати покупців про умови та строки дії цієї Акції.

2.2. Керуючим магазинами організувати розміщення рекламних матеріалів по Акції у торгових залах магазинів.

1Акція (Знижки) не діє в магазинах «O'STIN», приймання споживачів в яких заборонено у зв'язку із запровадженням органами державної влади або місцевого самоврядування обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) протягом строку дії таких обмежень.